КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"

6 квіт. 2023
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Триває третій узагальнюючий етап спільної  роботи  в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту  «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської  обласної  ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.  

06 квітня 2023 року проведено чергову зустріч учасників проєкту яка пройшла у цікавому форматі «інтерв’ю з експертами» за темою «Багатомовна освіта: історія успіху».  Запрошеними експертами стали Ганна Жолобнюк, директор та Наталя Матушевська, вихователь-методист Великодолинського закладу дошкільної освіти «Теремок», які поділилися досвідом роботи колективу свого закладу над питанням запровадження багатомовної освіти. Проблемне питання було розкрито та дало можливість виявити фактори впливу,  у  розрізі аналізу позитивних та негативних сторін, ризиків, можливостей, моніторингу діяльності та стратегії планування майбутніх  перспектив.

Питання були розглянуті з точки зору всіх учасників освітнього процесу: вихованців, педагогічного колективу, батьків. Учасники прийшли до висновку що реалізація поставлених завдань вимагає організації цілеспрямованої роботи з педагогічними кадрами щодо їх обізнаності з питань наступності та пошуку шляхів активного реагування на зміни та тенденції, складання перспектив щодо зближення умов навчання та виховання для забезпечення поступового безболісного переходу дитини до школи.

 





Новини


19 квіт. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» (педагогічні, науковопедагогічні працівники закладів освіти. Початкова освіта)
19 квітня 2024 року відбулася третя зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Проблемне навчання математики за НМК Світлани Скворцової і Оксани Онопрієнко: дидактико-методичні аспекти». Основним питанням для обговорення на заході було «Навчальні дослідження з використанням віртуальних лабораторій, зокрема PFET Colorado».

27 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
27 березня відбулась перша сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

22 бер. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа
22 березня 2024 року відбулася чергова зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Інтеграція в освітньому процесі початкової школи. Плануємо інтегрований день». Основною метою заходу було обговорення принципів планування інтегрованого дня та визначення основних кроків його розроблення.

Всі новини