КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

КУРСИ

Навчання (лекційні та практичні заняття) проходять у конференції Zoom та за допомогою GOOGLE CLASSROOM.
Після проходження реєстрації, в перший день навчання, на свою електронну пошту (@gmail.com) слухач отримає лист з запрошенням приєднатися до курсу у  CLASSROOM.
 
Посилання на Zoom-конференції, інформація щодо подальшої роботи за курсом, лекційні та практичні роботи будуть розміщуватися на сторінці вашого курсу у CLASSROOM.
 
 
 
За потребою звертайтесь за консультацією до кураторів курсу (з 9.00 до 17.00)
 
З вдячністю за розуміння і  ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ
 Ваша Академія!
ТРИМАЙМОСЯ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

Новини


24 трав. 2024
Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи
24 травня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи. Спікер заходу Михайлова Л.М., методист НМЛ початкової освіти кафедри дошкільної і початкової освіти розкрила тему «Використання додатку Google Classroom для реалізації змішаного та дистанційного навчання у початковій школі».

23 трав. 2024
ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІВ-СУПЕРВІЗОРІВ ДЛЯ LEGO-ТРЕНЕРІВ
23 травня відбулася чергова зустріч з професійного розвитку педагогів-супервізорів Одеської області у центрі супервізії і наставництва КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» для LEGO-тренерів.

17 трав. 2024
ДИСКУСІЙНИЙПРОСТІР «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: РУХАЄМОСЬ РАЗОМ» ПОЧАТКОВА ШКОЛА
17 травня 2024 року відбулася четверта зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Збагачення лексичного запасу молодших школярів засобами авторського слова».

Всі новини