КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

КУРСИ

Навчання (лекційні та практичні заняття) проходять у конференції Zoom та за допомогою GOOGLE CLASSROOM.
Після проходження реєстрації, в перший день навчання, на свою електронну пошту (@gmail.com) слухач отримає лист з запрошенням приєднатися до курсу у  CLASSROOM.
 
Посилання на Zoom-конференції, інформація щодо подальшої роботи за курсом, лекційні та практичні роботи будуть розміщуватися на сторінці вашого курсу у CLASSROOM.
 
 
 
За потребою звертайтесь за консультацією до кураторів курсу (з 9.00 до 17.00)
 
З вдячністю за розуміння і  ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ
 Ваша Академія!
ТРИМАЙМОСЯ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

Новини


23 лют. 2024
Практичний інтенсив «Інструменти розвитку інноваційної компетентності»
23 лютого для вчителів початкової школи стартували практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики». Впродовж зустрічі учасникам було запропоновано тему для обговорення «Інструменти розвитку інноваційної компетентності». Інноваційна компетентність вчителя початкової школи включає розвинену навичку тайм-менеджменту, яка характеризується такими ознаками: усвідомлення часу, структурування часового ресурсу в професійній діяльності що сприяє емоційній стабільності, стресовитривалості та можливості професійної й особистої самореалізації.

16 лют. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»
16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»

15 лют. 2024
Педагогічний інтенсив «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації»
15 лютого 2024 року проведено вебінар «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації». Учасниками заходу були вихователі, методисти, керівники закладів дошкільної освіти, консультанти ЦПРПП.

Всі новини