КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Лабораторія початкової освіти

     Про лабораторію

          Науково-методична лабораторія початкової освіти є структурним підрозділом кафедри дошкільної і початкової освіти Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» і не має статусу юридичної особи.

         НМЛ початкової освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загально середню освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту»,  «Про мови в Україні», «Про охорону дитинства», «Про інноваційну діяльність», Концепцією розвитку початкової освіти, Державним стандартом початкової загальної освіти, Статутом КЗВО «ОАНОООР», Положеннями про кафедру, лабораторію, іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти України.

 

   Мета діяльності НМЛ

           Здійснення науково – методичного супроводу діяльності вчителів початкової школи, інноваційної діяльності в закладах загальної середньої освіти; партнерської взаємодії з консультантами ЦПРПП та спеціалістами відділів освіти ТГ; одержання та впровадження нових знань у сфері післядипломної та початкової освіти.

 

Основні завдання діяльності НМЛ

             Визначено:

  • трансформувати наукові ідеї у педагогічну практику вчителів початкової школи;
  • сприяти впровадженню у практику роботи початкової школи сучасних психолого- педагогічних досягнень та інноваційних технологій;
  • створювати умови для реалізації особиистісно зорієнтованого та компетентісного підходів до надання освітніх послуг;
  • брати участь у міжнародних програмах і проектах у сфері післядипломної освіти;
  • сприяти впровадженню в освітній процес початкової школи сучасних програм, навчально-методичних посібників, підручників тощо;
  • здійснювати діагностичну та моніторингову діяльність;
  • проводити навчання педагогічних працівників у між курсовий період за різними формами методичної роботи з актуальних питань початкової школи;
  • готувати та видавати методичні рекомендації, посібники, збірки тощо.   

 

Співробітники НМЛ

   

      Діяльність науково - методичної лабораторії початкової освіти здійснюють - завідувач Наталія Кравець та методист – Любов Михайлова.

 

 

Матеріально-технічне забезпечення НМЛ

 

Шановні колеги!

           Просимо долучитися до сучасного читацького руху, який набирає популярності у всьому світі – буккросингЙого ідея полягає в тому, що людина, прочитавши книгу, залишає її («звільнила») у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково зміг цю книгу знайти та прочитати. Той у свою чергу повинен повторити процес. Ми дану ідею трішечки вдосконалили, трансформували та пропонуємо «випустити» «в обіг» хоча б одну книжку, бажано за тематикою Нової української школи, на дошку Падлет, яку ви знайдете за посиланням https://padlet.com/anatolijpodufalov/6k28ep2vpi8ofyv4

 

Сделано на Padlet

 


Новини


14 вер. 2023
Круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ». Підведення підсумків реалізації регіонального проєкту
14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

7 вер. 2023
Експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я»
07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.

30 серп. 2023
ЛІТНЯ ШКОЛА «НУШ 2023/2024: МАРШРУТИ ЗМІН»
З 28 по 30 серпня для вчителів початкової школи, які в 2023/2024 навчальному році будуть працювати в 1 класі, працювала літня школа «НУШ 2023/2024: маршрути змін»

Всі новини