КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Лабораторія початкової освіти

     Про лабораторію

          Науково-методична лабораторія початкової освіти є структурним підрозділом кафедри дошкільної і початкової освіти Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» і не має статусу юридичної особи.

         НМЛ початкової освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загально середню освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про вищу освіту»,  «Про мови в Україні», «Про охорону дитинства», «Про інноваційну діяльність», Концепцією розвитку початкової освіти, Державним стандартом початкової загальної освіти, Статутом КЗВО «ОАНОООР», Положеннями про кафедру, лабораторію, іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти України.

 

   Мета діяльності НМЛ

           Здійснення науково – методичного супроводу діяльності вчителів початкової школи, інноваційної діяльності в закладах загальної середньої освіти; партнерської взаємодії з консультантами ЦПРПП та спеціалістами відділів освіти ТГ; одержання та впровадження нових знань у сфері післядипломної та початкової освіти.

 

Основні завдання діяльності НМЛ

             Визначено:

  • трансформувати наукові ідеї у педагогічну практику вчителів початкової школи;
  • сприяти впровадженню у практику роботи початкової школи сучасних психолого- педагогічних досягнень та інноваційних технологій;
  • створювати умови для реалізації особиистісно зорієнтованого та компетентісного підходів до надання освітніх послуг;
  • брати участь у міжнародних програмах і проектах у сфері післядипломної освіти;
  • сприяти впровадженню в освітній процес початкової школи сучасних програм, навчально-методичних посібників, підручників тощо;
  • здійснювати діагностичну та моніторингову діяльність;
  • проводити навчання педагогічних працівників у між курсовий період за різними формами методичної роботи з актуальних питань початкової школи;
  • готувати та видавати методичні рекомендації, посібники, збірки тощо.   

 

Співробітники НМЛ

   

      Діяльність науково - методичної лабораторії початкової освіти здійснюють - завідувач Наталія Кравець та методист – Любов Михайлова.

 

 

Матеріально-технічне забезпечення НМЛ

 

Шановні колеги!

           Просимо долучитися до сучасного читацького руху, який набирає популярності у всьому світі – буккросингЙого ідея полягає в тому, що людина, прочитавши книгу, залишає її («звільнила») у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково зміг цю книгу знайти та прочитати. Той у свою чергу повинен повторити процес. Ми дану ідею трішечки вдосконалили, трансформували та пропонуємо «випустити» «в обіг» хоча б одну книжку, бажано за тематикою Нової української школи, на дошку Падлет, яку ви знайдете за посиланням https://padlet.com/anatolijpodufalov/6k28ep2vpi8ofyv4

 

Сделано на Padlet

 


Новини


10 лист. 2023
ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ «МАЙСТЕРНІСТЬ ЯК ВИМІР ПРОФЕСІЙНОЇ ЗРІЛОСТІ ПЕДАГОГА»
10 листопада відбулася шоста сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

30 жовт. 2023
Школа молодого методиста ЗДО. Вебінар – круглий стіл «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти»
30 жовтня 2023 року відбулася завершальна зустріч «Школи молодого методиста ЗДО», проведено вебінар «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти». Розглянуті питання організації комплексного вивчення якості освіти, прогнозування шляхів розвитку закладу дошкільної освіти. Систематизовані знання про мету і завдання створення системи забезпечення якості освіти, вимоги щодо здійснення моніторингу якості освіти в дошкільному закладі.

27 жовт. 2023
МЕТОДИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗДО: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»
27 жовтня відбувся методично-практичний семінар «Безпечне освітнє середовище ЗДО: від теорії до практики», організований спільно лабораторіями соціокультурного проєктування та розвитку безпечного освітнього середовища і дошкільної освіти КЗВО «Одеська академія непевної освіти Одеської обласної ради». У роботі семінару взяли участь 215 працівників дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини