КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Центр НУШ (Нахімова, 8)

Центр "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" (провулок Нахімова, 8)

 

«Ранні інвестиції дають найбільшу віддачу». Цей вислів американського економіста і нобелівського лауреата Джеймса Хекмана найкраще ілюструє вплив дошкільної та початкової освіти на всю подальшу освітню траєкторію людини. 
В Одеській академії неперервної освіти працює центр «Нова українська школа», де надаються широкі можливості для всебічного розвитку дітей раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку. 
Ми пропонуємо заняття:
- з сенсорного розвитку дитини; 
- розвитку креативності, 
- емоційного інтелекту, 
- логічного мислення;
- мовлення;
- творчих здібностей дошкільнят та молодших школярів.
У цікавій ігровій формі ваші діти познайомляться з основами:
- математики;
- економіки; 
- природознавства;
- безпеки життєдіяльності.
Ми допоможемо у навчанні української, англійської мови, познайомимо з новинками дитячої літератури.
Для учнів початкових класів проводиться курс «Основи робототехніки», де діти конструюють, створюють різні механізми, програмують, розробляють наукові проєкти, дізнаються про новітні технології, досліджують космічний простір.
В нашому центрі допоможуть дитині підготуватися до школи, сформувати навички, необхідні для успішного старту шкільного навчання. 
Для дітей, які закінчують навчання в початковій школі, пропонується тренінг з підготовки до адаптації в базовій школі.
Батькам в центрі завжди готові надати консультативно-методичну допомогу з питань організації самостійної навчальної діяльності молодших школярів, виконання домашнього завдання, збереження фізичного та психічного здоров’я дитини. Пропонуються популярні лекції, тематичні зустрічі з актуальних питань дошкільного та шкільного дитинства.
Центр працює також і як майданчик, де вчителі та вихователі зможуть здобути нові професійні знання та опанувати інноваційні технології. На базі центру проводяться тематичні тренінги, практичні заняття, майстер-класи, семінари, конференції, форуми, марафони, години неформального спілкування. 
Центр «Нова українська школа» – це сучасний освітній простір, де вас зустрінуть кращі фахівці і досвідчені педагоги. Тож раді поділитися своїми знаннями та чекаємо на зустріч!
 

 

 

 


Новини


14 вер. 2023
Круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ». Підведення підсумків реалізації регіонального проєкту
14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

7 вер. 2023
Експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я»
07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.

30 серп. 2023
ЛІТНЯ ШКОЛА «НУШ 2023/2024: МАРШРУТИ ЗМІН»
З 28 по 30 серпня для вчителів початкової школи, які в 2023/2024 навчальному році будуть працювати в 1 класі, працювала літня школа «НУШ 2023/2024: маршрути змін»

Всі новини