|
Наставницька зустріч «Пілотний експеримент: початкова школа. Постскриптум»28 жовт. 2021
28 жовтня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online пройшла наставницька зустріч, модератором якої була завідувач науково-методичної лабораторії початкової освіти Кравець Н.Ю.
28 жовтня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online пройшла наставницька зустріч, модератором якої була завідувач науково-методичної лабораторії початкової освіти Кравець Н.Ю. На заході були присутні консультанти центрів професійного розвитку, вчителі початкової школи та вчителі, які впродовж чотирьох років були учасниками пілотного проєкту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» Відкрила захід завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти Кузнєцова О.В., вітаючи присутніх на зустрічі висловила слова вдячності за відповідальність, професіоналізм і відданість справі вчителям пілотних шкіл. З метою обміну досвідом з важливих питань концепції Нової української школи, вчителі пілотних шкіл презентували свої напрацювання та акцентували увагу присутніх на значенні проведення ранкової зустрічі, особливостях організації освітнього середовища, розвитку в учнів навичок самооцінювання та взаємооцінювання, важливості впровадження формувального оцінювання, оптимальності у доборі методів і прийомів роботи для здійснення дослідницької діяльності, особливостях проведення інтегрованих курсів «Я досліджую світ», «Українська мова», а також на створенні умов для формування й розвитку предметних і ключових компетентностей засобами ігрових технологій, методики «LEGO. Шість цеглинок», технології розвитку критичного мислення. Впродовж зустрічі присутні мали можливість бути учасниками парної і групової роботи з метою відпрацювання навичок ефективного спілкування, рефлексії та вміння надавати позитивний зворотний зв’язок. Важливим моментом зустрічі стало розроблення пам’ятки «НУШ : від А до Я -досвід пілотування» та побажання ентузіазму, натхнення й творчої енергії. На зустрічі панувала атмосфера доброзичливості й відкритості, творчості й партнерської взаємодії.
Новини24 жовт. 2024 Застосування технології штучного інтелекту в освітньому процесі початкової школи 11 жовт. 2024 Майстерність як вимір професійної зрілості педагога 28 вер. 2024 Презентація Міжнародного проєкту гранту Erasmus+KA220-SCH "Ready4Sсhool Всі новини |