КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Методичний супровід організації освітнього процесу в початковій школі: новації 2023/2024 навчального року

25 серп. 2023
25 серпня відбулася нарада для консультантів ЦПРПП з питань початкової освіти, спеціалістів відділів освіти, керівників методичних об’єднань вчителів початкової школи «Методичний супровід організації освітнього процесу в початковій школі: новації 2023/2024 навчального року».

Основною метою зустрічі було розкриття основних тенденцій розвитку початкової освіти та особливостей організації освітнього процесу в початковій школі у 2023/2024 навчальному році.

Завідувач  науково-методичної лабораторії початкової освіти кафедри дошкільної і початкової освіти Кравець Н.Ю. ознайомила учасників наради з освітніми трендами освіти та виокремила особливості роботи педагогів з учнями молодшого шкільного віку під час організації освітнього процесу. Під час проведення наради було надано практичні поради щодо здійснення науково-методичного супроводу та підтримки діяльності педагогів в  умовах сьогодення.

Досвідом створення якісного продукту – навчального посібника для учнів 1 класу з годин спілкування «Морська перлинка – Чорноморськ» поділилася з присутніми вчитель початкових класів м. Чорноморськ Крохмаль Світлана, акцентувавши увагу присутніх на використанню цифрового ресурсу Canva.

Важливим моментом на заході був зворотний зв'язок та рефлексія присутніх педагогів щодо подальшої реалізації поставлених завдань, розвитку навички організації методичної роботи з вчителями початкових класів та мотивація їх на подальше професійне зростання, підвищення рівня впевненості у собі й покращення емоційного стану.

 

 

 

Новини


10 лист. 2023
ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ «МАЙСТЕРНІСТЬ ЯК ВИМІР ПРОФЕСІЙНОЇ ЗРІЛОСТІ ПЕДАГОГА»
10 листопада відбулася шоста сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

30 жовт. 2023
Школа молодого методиста ЗДО. Вебінар – круглий стіл «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти»
30 жовтня 2023 року відбулася завершальна зустріч «Школи молодого методиста ЗДО», проведено вебінар «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти». Розглянуті питання організації комплексного вивчення якості освіти, прогнозування шляхів розвитку закладу дошкільної освіти. Систематизовані знання про мету і завдання створення системи забезпечення якості освіти, вимоги щодо здійснення моніторингу якості освіти в дошкільному закладі.

27 жовт. 2023
МЕТОДИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗДО: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»
27 жовтня відбувся методично-практичний семінар «Безпечне освітнє середовище ЗДО: від теорії до практики», організований спільно лабораторіями соціокультурного проєктування та розвитку безпечного освітнього середовища і дошкільної освіти КЗВО «Одеська академія непевної освіти Одеської обласної ради». У роботі семінару взяли участь 215 працівників дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини