КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Методичний супровід організації освітнього процесу в початковій школі: новації 2023/2024 навчального року

25 серп. 2023
25 серпня відбулася нарада для консультантів ЦПРПП з питань початкової освіти, спеціалістів відділів освіти, керівників методичних об’єднань вчителів початкової школи «Методичний супровід організації освітнього процесу в початковій школі: новації 2023/2024 навчального року».

Основною метою зустрічі було розкриття основних тенденцій розвитку початкової освіти та особливостей організації освітнього процесу в початковій школі у 2023/2024 навчальному році.

Завідувач  науково-методичної лабораторії початкової освіти кафедри дошкільної і початкової освіти Кравець Н.Ю. ознайомила учасників наради з освітніми трендами освіти та виокремила особливості роботи педагогів з учнями молодшого шкільного віку під час організації освітнього процесу. Під час проведення наради було надано практичні поради щодо здійснення науково-методичного супроводу та підтримки діяльності педагогів в  умовах сьогодення.

Досвідом створення якісного продукту – навчального посібника для учнів 1 класу з годин спілкування «Морська перлинка – Чорноморськ» поділилася з присутніми вчитель початкових класів м. Чорноморськ Крохмаль Світлана, акцентувавши увагу присутніх на використанню цифрового ресурсу Canva.

Важливим моментом на заході був зворотний зв'язок та рефлексія присутніх педагогів щодо подальшої реалізації поставлених завдань, розвитку навички організації методичної роботи з вчителями початкових класів та мотивація їх на подальше професійне зростання, підвищення рівня впевненості у собі й покращення емоційного стану.

 

 

 

Новини


14 вер. 2023
Круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ». Підведення підсумків реалізації регіонального проєкту
14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

7 вер. 2023
Експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я»
07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.

30 серп. 2023
ЛІТНЯ ШКОЛА «НУШ 2023/2024: МАРШРУТИ ЗМІН»
З 28 по 30 серпня для вчителів початкової школи, які в 2023/2024 навчальному році будуть працювати в 1 класі, працювала літня школа «НУШ 2023/2024: маршрути змін»

Всі новини