|
Нетворкінг-клуб «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО»8 черв. 2023
08 червня відбулася друга зустріч з педагогами закладів дошкільної освіти, що присвячена психосоціальній підтримці дітей та педагогів ЗДО, за темою «Ігрові практики підтримки благополуччя дітей».
08 червня відбулася друга зустріч з педагогами закладів дошкільної освіти, що присвячена психосоціальній підтримці дітей та педагогів ЗДО, за темою «Ігрові практики підтримки благополуччя дітей». У роботі взяли участь 230 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області. З метою удосконалення навичок використання ігрових прийомів і підходів до надання психосоціальної підтримки дітей, старшим викладачем кафедри дошкільної і початкової освіти, Ольгою Трофименко, було заплановано та проведено презентації, обговорення проблемних питань та виконання інтерактивних вправ за поданою тематикою. В ході проведення вебінару слухачі відмітили важливе значення гри для психічного здоров’я та психосоціального благополуччя дітей. Під час зустрічі педагоги мали можливість обмінятися власним досвідом з проблеми організації освітнього процесу в умовах сьогодення. В ході дискусій обговорювались питання розвитку і збереження благополуччя дітей, інструменти психосоціальної підтримки. Учасники мали можливість ознайомитись з іграми та вправами на знаття емоційного напруження вихованців, на розвиток та підтримку психосоціального благополуччя. Ірина Паламарчук, завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти звернула увагу присутніх, що вихователі можуть надавати психосоціальну підтримку дітям шляхом взаємодії з ними за допомогою гри, створення психологічно безпечного та сприятливого середовища, у якому діти можуть виражати свої емоції та переживання. Педагоги дійшли висновку, що ігрова взаємодія з дітьми – ефективний спосіб задоволення психосоціальних потреб дітей, які пережили складний життєвий досвід.
Новини24 жовт. 2024 Застосування технології штучного інтелекту в освітньому процесі початкової школи 11 жовт. 2024 Майстерність як вимір професійної зрілості педагога 28 вер. 2024 Презентація Міжнародного проєкту гранту Erasmus+KA220-SCH "Ready4Sсhool Всі новини |