6 бер. 2024
Практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі

06 березня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі дошкільників за програмою ABA»». Учасниками заходу стали 80 вихователів, вихователів-методистів, керівників закладів дошкільної освіти, спеціалісти відділів освіти, представники центрів підвищення професійного розвитку педагогічних працівників.
27 лют. 2024
Практичний інтенсив "Робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей"

27 лютого 2024 року пройшов практичний інтенсив для педагогів закладів дошкільної освіти. Темою зустрічі стала робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей.
23 лют. 2024
Практичний інтенсив «Інструменти розвитку інноваційної компетентності»

23 лютого для вчителів початкової школи стартували практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики». Впродовж зустрічі учасникам було запропоновано тему для обговорення «Інструменти розвитку інноваційної компетентності». Інноваційна компетентність вчителя початкової школи включає розвинену навичку тайм-менеджменту, яка характеризується такими ознаками: усвідомлення часу, структурування часового ресурсу в професійній діяльності що сприяє емоційній стабільності, стресовитривалості та можливості професійної й особистої самореалізації.
16 лют. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа

16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники».
16 лют. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»

16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»
15 лют. 2024
Практичний інтенсив «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації»

15 лютого 2024 року проведено практичний інтенсив «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації». Учасниками заходу були вихователі, методисти, керівники закладів дошкільної освіти, консультанти ЦПРПП.
18 січ. 2024
Практичний інтенсив «Цифрові інструменти для працівників дошкільної освіти»

18 січня 2024 року відбувся практичний інтенсив на тему “Цифрові інструменти для працівників дошкільної освіти”.
21 груд. 2023
Вебінар «Методичний кабінет закладу дошкільної освіти – центр надання професійної підтримки педагога ЗДО»

21 грудня 2023 року відбувся вебінар за темою «Методичний кабінет закладу дошкільної освіти – центр надання професійної підтримки педагога ЗДО» з серії вебінарів «Розбудова системи якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП, що розкриває зміст напряму «Фахова діяльність педагогічних працівників ЗДО» відповідно до Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти.
15 груд. 2023
Круглий стіл «ДО-НУШ: переваги та можливості». Підведення підсумків регіонального проєкту»

15 грудня відбулася підсумкова зустріч учасників проєкту та підведення підсумків реалізації проєкту під час круглого столу «ДО-НУШ: переваги та можливості».
14 груд. 2023
Семінар за темою «Застосування штучного інтелекту в дошкільній освіті»

14 грудня продовжено роботу постійно діючого семінару для працівників закладів дошкільної освіти, консультантів ЦПРПП «Цифрові інструменти для працівників дошкільної освіти». П’ята зустріч відбулася за темою «Застосування штучного інтелекту в дошкільній освіті».