КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Інформація до курсів

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

 

Адміністрація КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» повідомляє, що, починаючи із 29 травня 2023 року навчання у групах, які були заплановані у форматі очно (offline), проводитиметься згідно з графіком.

 

Заняття будуть проходити у приміщенні академії за адресою: пл. Михайлівська, 17.

 

 

 

УВАГА! ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У 2023 РОЦІ

З 16 січня 2023 року розпочинається навчання на курсах підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно графіку, формат навчання –  онлайн, без відриву від виробництва, офлайн.  

Педагогічні працівники, які пройшли попередню реєстрацію за регіональним замовлення отримають лист-повідомлення від відділу професійної підготовки. Після цього на ваші електронні адреси ви отримаєте лист від кураторів курсів з детальною інструкцією щодо проходження курсу.

 

З вдячністю і  ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ

 Ваша Академія!

 

Графік курсів підвищення кваліфікації

 

https://static.klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/9324/633015/sitepage_19/files/nakaz_don_oda_98_od.pdf

 

 

 

 

 Зразок направлення на курси підвищення кваліфікації

 

Завантажити зразок направлення можна за ПОСИЛАННЯМ

 


Новини


14 вер. 2023
Круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ». Підведення підсумків реалізації регіонального проєкту
14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

7 вер. 2023
Експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я»
07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.

30 серп. 2023
ЛІТНЯ ШКОЛА «НУШ 2023/2024: МАРШРУТИ ЗМІН»
З 28 по 30 серпня для вчителів початкової школи, які в 2023/2024 навчальному році будуть працювати в 1 класі, працювала літня школа «НУШ 2023/2024: маршрути змін»

Всі новини