|
Семінар для працівників дошкільної освіти «Дошкільна і початкова освіта: алгоритми наступності»15 жовт. 2020
15 жовтня 2020 року проведено онлайн-семінар для працівників дошкільної освіти «Дошкільна і початкова освіта: алгоритми наступності». На заході були присутні 68 педагогічних працівників. Наступність в освіті необхідна для створення єдиного освітнього процесу, що логічно продовжується від дитячого садка до школи. Цей процес допомагає досягти цілісного розвитку особистості.
15 жовтня 2020 року проведено онлайн-семінар для працівників дошкільної освіти «Дошкільна і початкова освіта: алгоритми наступності». На заході були присутні 68 педагогічних працівників. Паламарчук І.В., завідувач лабораторії дошкільної освіти КЗВО «ОАНОООР» доповіла про необхідність розвитку компетентності педагогічних працівників щодо реалізації принципів наступності. Були окреслені орієнтири в роботі закладів та надані практичні рекомендації щодо засобів організації цілеспрямованої роботи з педагогічними кадрами, пошуку шляхів активного реагування на зміни та тенденції, зближення умов навчання та виховання для забезпечення поступового безболісного переходу дитини до навчання у школі. Наступність в освіті необхідна для створення єдиного освітнього процесу, що логічно продовжується від дитячого садка до школи. Цей процес допомагає досягти цілісного розвитку особистості. Баландіна І.В., вчитель початкових класів Одеського НВК №13, тренер НУШ, розповіла з досвіду роботи що повинен вміти майбутній першокласник, на що слід звернути увагу вихователям та батькам. Про особливості організації освітнього процесу для майбутніх першокласників розповіли Мельник Т.С., директор та Бельська А.В., вихователь-методист Одеського ДНЗ №232. Трофименко О.А., методист науково-методичної лабораторії дошкільної освіти організувала практичну роботу з навчання прийомам реалізації сучасних психолого-педагогічних підходів до організації освітнього процесу, де були зазначені нові ролі педагога, форми спільної діяльності, оцінювання. Подуфалов А.І., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти організував тематичну дискусію «Робототехніка – успішний старт до шкільного навчання». У наш час цифрової трансформації робототехніка - один з методів, який можна використовувати для впровадження компетентнісного підходу. Учасники заходу зазначали важливість та актуальність теми зустрічі.
Новини24 жовт. 2024 Застосування технології штучного інтелекту в освітньому процесі початкової школи 11 жовт. 2024 Майстерність як вимір професійної зрілості педагога 28 вер. 2024 Презентація Міжнародного проєкту гранту Erasmus+KA220-SCH "Ready4Sсhool Всі новини |