КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





ІІ Всеукраїнський форум «Креативні вчителі: стратегії успіху»

19 черв. 2020
19 червня 2020 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в дистанційному режимі проведено ІІ Всеукраїнський форум «Креативні вчителі: стратегії успіху».

   Відкриваючи форум, ректор Одеської академії неперервної освіти Любов Задорожна звернулася до всіх учасників з привітанням та окреслила основні завдання заходу, зокрема такі, як актуалізація та обмін професійним досвідом педагогів, сприяння розвитку професійних і особистісних компетентностей освітян, поглиблення та осмислення теоретичних і практичних знань про особливості організації освітнього процесу в умовах Нової української школи, налагодження партнерських стосунків між освітянами України.

   До учасників Форуму звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Галина Іваниця, котра наголосила, що проведення таких зустрічей створює унікальний простір для  спілкування, обговорення актуальних освітянських питань в поєднанні з отриманням корисних знань, розвитком вмінь і набуттям навичок.

 

 

 

   Форум став унікальним майданчиком для спілкування освітян всієї України. Так,  участь у форумі взяло майже 400 педагогів, які завітали до нас з 22 областей нашої країни. Всеукраїнський форум став місцем зустрічі науковців, креативних вчителів - майстрів, вчителів початкової школи, вчителів пілотних шкіл, зацікавлених у впровадженні інноваційних технологій, нових методик та застосуванні дієвих методів і прийомів роботи.

   Складовими форуму була робота педагогічних майстерок і проведення рефлексії учасників. Всім учасникам форуму надано широкий спектр тематик: «Відкриття учнями способів математичної діяльності за допомогою математичних матеріалів» , «Використання онлайн ресурсу «Живий аркуш»  в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», «Сучасний вчитель-провідник змін», «Як вчителеві перетворити свій урок в урок життя?», «Інформація та її першоджерело. Навчаємо медіаграмотності», «Технологія критичного мислення: фокус – рефлексія», «Практики усвідомленості як інструмент професійного саморозвитку вчителя», «Ненасильницька комунікація як шлях до створення безпечного освітнього середовища»  «Інструменти для розвитку креативного мислення», «НУШ в дії: з досвіду пілотування».

 

         

 

   Своїм досвідом, напрацюваннями з вчителями радо обмінювалися справжні майстрині педагогічної діяльності, науковці - доктори та кандидати наук, представники різних закладів вищої освіти, автори сучасних підручників для початкової школи. Творчі ідеї щодо запровадження сучасних освітніх практик презентували досвідчені вчителі початкових класів, педагоги – тренери НУШ, супервізори.

 

               

 

   У рамках форуму проведено наставницьку зустріч для вчителів пілотних шкіл Вінницької та Одеської областей. Така зустріч - можливість обговорення досвіду пілотування, особливостей організації освітнього процесу в умовах Всеукраїнського експерименту, обміну думками про перспективи освітніх змін.





Новини


20 серп. 2024
«Освітній процес в умовах кризи: баланс безпеки та якості» об’єдналася спільнота вчителів початкової школи
20 серпня в межах обласної (Не)конференції «Мистецтво навчати(ся) жити» за загальною й важливою темою «Освітній процес в умовах кризи: баланс безпеки та якості» об’єдналася спільнота вчителів початкової школи.

14 черв. 2024
ЛІТНЯ ШКОЛА "НУШ 2024/2025: МАРШРУТИ ЗМІН"
З 12 по 14 червня для вчителів початкової школи, які в 2024/2025 навчальному році будуть працювати в 1 класі, працювала літня школа «НУШ 2024/2025: маршрути змін». Метою діяльності літньої школи було сприяння саморозвитку та самовдосконалення вчителів у здатності до здійснення ефективної професійної діяльності й удосконалення педагогічної майстерності.

24 трав. 2024
Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи
24 травня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи. Спікер заходу Михайлова Л.М., методист НМЛ початкової освіти кафедри дошкільної і початкової освіти розкрила тему «Використання додатку Google Classroom для реалізації змішаного та дистанційного навчання у початковій школі».

Всі новини