|
ФОРУМ "КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ: СТРАТЕГІЇ УСПІХУ"20 черв. 2019
20 червня в Одеській академії неперервної освіти відбувся форум "Креативні вчителі: стратегії успіху", учасниками якого стали вчителі 1-х класів шкіл м. Одеси та Одеської області. Форум став майданчиком, де вчителі змогли обмінятися досвідом, здобутим у перший рік впровадження Нової української школи.
З вітальним словом до учасників форуму звернулася Любов Задорожна, ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти», котра подякувала вчителям початкових класів за успішний старт Нової української школи та висловила захоплення їх відданій праці й вмотивованості. Також Любов Кирилівна наголосила, що усі досягнення, які мають освітяни Одещини у реалізації реформи освіти, є результатом співпраці шкіл, влади та громад, однак в першу чергу спроможність шкіл діяти у відповідності до сучасних вимог – це безперечна заслуга вчителів, які мали мужність і волю до процесу змін. В процесі роботи учасники мали змогу відвідати тематичний сніданок "Нова українська школа: можливості для професійного зростання вчителів", обговорити нагальні питання організації освітнього процесу в початковій школі та поділитися власними креативними рішеннями й успішними стратегіями. Вчителі взяли участь у роботі майстер-класів, де познайомились з сучасними технологіями розвитку компетентностей учнів початкових класів (критичне мислення, емоційний інтелект, підприємливість), практиками організації освітнього процесу (інтегроване навчання, формувальне оцінювання, хмарні технології). Обмін думками щодо стратегії взаємодії в професійній спільноті учасники форуму продовжили під час панельної дискусії "Вчительська спільнота: конкуренція чи партнерство". Педагоги підкреслили важливість пошуку згоди у професійному колі, співпраці з батьками, колегами, адміністрацією, громадою. Також акцент було зроблено і на питанні запровадження нових підходів до підготовки педагога і керівника закладу освіти, здатних до подальшого просування освітніх змін. В межах роботи форуму вчителі також відвідали інтерактивну виставку, де познайомились з новою методичною літературою та апробували нові прийоми створення освітнього середовища, орієнтованого на сенсорний розвиток дитини.
Новини24 жовт. 2024 Застосування технології штучного інтелекту в освітньому процесі початкової школи 11 жовт. 2024 Майстерність як вимір професійної зрілості педагога 28 вер. 2024 Презентація Міжнародного проєкту гранту Erasmus+KA220-SCH "Ready4Sсhool Всі новини |