|
Нетворкінг «Психолого-педагогічна підтримка та способи подолання стресу у дітей дошкільного віку»7 груд. 2023
07 грудня відбулася чергова зустріч нетворкінг-клубу «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО». Участь у заході взяли 75 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області.
07 грудня відбулася чергова зустріч нетворкінг-клубу «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО». Участь у заході взяли 75 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області. Захід, присвячений актуальній темі «Психолого-педагогічна підтримка та способи подолання стресу у дітей дошкільного віку» розпочався з теплих привітань та слів подяки від організаторів, кафедри дошкільної і початкової освіти. Учасники відразу відчули атмосферу позитиву та відкритості. Людмила Цибух, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології, соціальної роботи та інклюзивної освіти розглянула поняття стресу та стресостійкості, основні причини стресу у дітей дошкільного віку, ключові фактори, що викликають стрес у малят, вікові реакції дітей на стрес, надаючи педагогам важливі інструменти для виявлення та управління стресовими ситуаціями. Ольга Трофименко, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти організувала дискусію про роль вихователя в психоемоційній стабілізації дитини, поділилася педагогічним досвідом та ефективними стратегіями, які сприяють підтримці та зменшенню стресу у дошкільнят. Учасники активно брали участь в ігрових сценаріях, спрямованих на зниження стресу та розвиток емоційної стійкості. Людмила Цибух познайомила присутніх з ігровими техніками та прийомами психолого-педагогічної підтримки і подолання стресу у дітей дошкільного віку, були представлені нестандартні та креативні методи, що допомагають дітям виражати свої емоції та подолувати стрес. Майстер-клас вразив усіх присутніх своєю легкістю та доступністю. Захід був високо оцінений учасниками як цікавий і практично корисний.
Новини24 жовт. 2024 Застосування технології штучного інтелекту в освітньому процесі початкової школи 11 жовт. 2024 Майстерність як вимір професійної зрілості педагога 28 вер. 2024 Презентація Міжнародного проєкту гранту Erasmus+KA220-SCH "Ready4Sсhool Всі новини |