КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО

28 лют. 2023
28 лютого 2022 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянута тема нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти в Україні, ділова документація вихователя-методиста закладу дошкільної освіти.

28 лютого 2022 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянута тема  нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти в Україні, ділова документація вихователя-методиста закладу дошкільної освіти. Метою навчання стало питання удосконалення та оновлення знань і вмінь із теоретико-методологічних, правових, управлінських та інших аспектів професійної діяльності новопризначених вихователів-методистів  ЗДО та допомоги вихователю-методисту під час організації освітнього процесу.

Під час роботи Ірина Паламарчук, завідувач  науково-методичної лабораторії дошкільної освіти, зосередила увагу присутніх на  застосовуванні стандартів дошкільної освіти для розв’язання завдань освітнього процесу в роботі з дітьми дошкільного віку. В ході вебінару методисти ЗДО звернули увагу на важливість для вихователя-методиста, як менеджера закладу освіти здатності дотримуватись норм права в професійній діяльності, вміння орієнтуватись у нормативно-правовому забезпеченні розвитку сучасної освіти.

  

 

Новини


24 трав. 2024
Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи
24 травня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи. Спікер заходу Михайлова Л.М., методист НМЛ початкової освіти кафедри дошкільної і початкової освіти розкрила тему «Використання додатку Google Classroom для реалізації змішаного та дистанційного навчання у початковій школі».

23 трав. 2024
ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІВ-СУПЕРВІЗОРІВ ДЛЯ LEGO-ТРЕНЕРІВ
23 травня відбулася чергова зустріч з професійного розвитку педагогів-супервізорів Одеської області у центрі супервізії і наставництва КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» для LEGO-тренерів.

17 трав. 2024
ДИСКУСІЙНИЙПРОСТІР «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: РУХАЄМОСЬ РАЗОМ» ПОЧАТКОВА ШКОЛА
17 травня 2024 року відбулася четверта зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Збагачення лексичного запасу молодших школярів засобами авторського слова».

Всі новини