|
ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО28 лют. 2023
![]() 28 лютого 2022 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянута тема нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти в Україні, ділова документація вихователя-методиста закладу дошкільної освіти. Метою навчання стало питання удосконалення та оновлення знань і вмінь із теоретико-методологічних, правових, управлінських та інших аспектів професійної діяльності новопризначених вихователів-методистів ЗДО та допомоги вихователю-методисту під час організації освітнього процесу. Під час роботи Ірина Паламарчук, завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти, зосередила увагу присутніх на застосовуванні стандартів дошкільної освіти для розв’язання завдань освітнього процесу в роботі з дітьми дошкільного віку. В ході вебінару методисти ЗДО звернули увагу на важливість для вихователя-методиста, як менеджера закладу освіти здатності дотримуватись норм права в професійній діяльності, вміння орієнтуватись у нормативно-правовому забезпеченні розвитку сучасної освіти.
Новини24 трав. 2024 Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів початкової школи ![]() 23 трав. 2024 ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІВ-СУПЕРВІЗОРІВ ДЛЯ LEGO-ТРЕНЕРІВ ![]() 17 трав. 2024 ДИСКУСІЙНИЙПРОСТІР «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: РУХАЄМОСЬ РАЗОМ» ПОЧАТКОВА ШКОЛА ![]() Всі новини |