КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО

28 лют. 2023
28 лютого 2022 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянута тема нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти в Україні, ділова документація вихователя-методиста закладу дошкільної освіти.

28 лютого 2022 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянута тема  нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти в Україні, ділова документація вихователя-методиста закладу дошкільної освіти. Метою навчання стало питання удосконалення та оновлення знань і вмінь із теоретико-методологічних, правових, управлінських та інших аспектів професійної діяльності новопризначених вихователів-методистів  ЗДО та допомоги вихователю-методисту під час організації освітнього процесу.

Під час роботи Ірина Паламарчук, завідувач  науково-методичної лабораторії дошкільної освіти, зосередила увагу присутніх на  застосовуванні стандартів дошкільної освіти для розв’язання завдань освітнього процесу в роботі з дітьми дошкільного віку. В ході вебінару методисти ЗДО звернули увагу на важливість для вихователя-методиста, як менеджера закладу освіти здатності дотримуватись норм права в професійній діяльності, вміння орієнтуватись у нормативно-правовому забезпеченні розвитку сучасної освіти.

  

 

Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини