КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Школа молодого методиста ЗДО

30 січ. 2023
30 січня 2023 року розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО» з метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього процесу.

30 січня 2023 року розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО» з метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього  процесу. Модератор заходу Паламарчук І.В., завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти. Програма розрахована на навчання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, які працюють менше двох років та триватиме з січня по жовтень 2023 року.

Перша  зустріч в якій взяло участь 47 педагогів була організована за темою «Академічна доброчесність».  Академічна доброчесність є необхідною й важливою складовою   роботи вихователя-методиста. Нині можемо говорити про академічну доброчесність як явище професійного життя педагогів, яке має свої характеристики, виконавців та відповідальних,  а також конкретну регламентацію та вимоги. В ході  роботи обговорювались такі важливі питання як  основні законодавчі аспекти поняття «академічна доброчесність», норми  академічної доброчесності, їх дотримання та як уникнути порушень. 

Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини