КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Школа молодого методиста ЗДО

30 січ. 2023
30 січня 2023 року розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО» з метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього процесу.

30 січня 2023 року розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО» з метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього  процесу. Модератор заходу Паламарчук І.В., завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти. Програма розрахована на навчання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, які працюють менше двох років та триватиме з січня по жовтень 2023 року.

Перша  зустріч в якій взяло участь 47 педагогів була організована за темою «Академічна доброчесність».  Академічна доброчесність є необхідною й важливою складовою   роботи вихователя-методиста. Нині можемо говорити про академічну доброчесність як явище професійного життя педагогів, яке має свої характеристики, виконавців та відповідальних,  а також конкретну регламентацію та вимоги. В ході  роботи обговорювались такі важливі питання як  основні законодавчі аспекти поняття «академічна доброчесність», норми  академічної доброчесності, їх дотримання та як уникнути порушень. 





Новини


21 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
21 березня 2024 відбулося перше засідання педагогічної студії «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП за темою «Розвивальне освітнє середовище закладу дошкільної освіти».

6 бер. 2024
Практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі
06 березня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі дошкільників за програмою ABA»». Учасниками заходу стали 80 вихователів, вихователів-методистів, керівників закладів дошкільної освіти, спеціалісти відділів освіти, представники центрів підвищення професійного розвитку педагогічних працівників.

27 лют. 2024
Практичний інтенсив "Робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей"
27 лютого 2024 року пройшов практичний інтенсив для педагогів закладів дошкільної освіти. Темою зустрічі стала робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей.

Всі новини