КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Нетворкінг-клуб для працівників дошкільної освіти за темою «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО

24 січ. 2023
24 січня відбувся нетворкінг-клуб для працівників дошкільної освіти «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО». Захід проводили кандидат психологічних наук, доцент Цибух Л. М. та завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти Паламарчук І.В. У роботі взяли участь 230 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області.

24 січня відбувся нетворкінг-клуб для працівників дошкільної освіти «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО». Захід проводили кандидат психологічних наук, доцент Цибух Л. М. та  завідувач  науково-методичної лабораторії дошкільної освіти Паламарчук І.В. У роботі взяли участь 230 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області.

Під час проведення нетворкінг-клубу спеціалісти ЗДО були ознайомлені з тим, як війна впливає на психоемоційний стан дітей, які основні ознаки стресу у дітей раннього та дошкільного віку. Зроблено акцент на тому, яким чином вихователі можуть стабілізувати стан дітей, з  урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей. Надані конкретні техніки покращення психоемоційного стану дітей раннього та дошкільного віку.

Окрім того, були обговорені питання  самодопомоги та допомоги іншим в стресових станах. Працівники закладів дошкільної освіти, які прийняли участь у заході, були ознайомлені із техніками відновлення ресурсності та способами стабілізації власного емоційного стану.

У результаті участі в нетворкінг-клубі «Психосоціальна підтримка дітей та педагогів ЗДО», працівників дошкільної освіти суттєво доповнили свої знання щодо психосоціальної підтримки дітей та відпрацювали техніки стабілізації власного психоемоційного стану у складних умовах сьогодення.

 





Новини


19 квіт. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» (педагогічні, науковопедагогічні працівники закладів освіти. Початкова освіта)
19 квітня 2024 року відбулася третя зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Проблемне навчання математики за НМК Світлани Скворцової і Оксани Онопрієнко: дидактико-методичні аспекти». Основним питанням для обговорення на заході було «Навчальні дослідження з використанням віртуальних лабораторій, зокрема PFET Colorado».

27 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
27 березня відбулась перша сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

22 бер. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа
22 березня 2024 року відбулася чергова зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Інтеграція в освітньому процесі початкової школи. Плануємо інтегрований день». Основною метою заходу було обговорення принципів планування інтегрованого дня та визначення основних кроків його розроблення.

Всі новини