КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПЕРШИХ КЛАСАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

20 вер. 2018
19 вересня 2018 року на базі Одеської академії неперервної освіти відбулася нарада методистів Р(М)МК, центрів ОТГ, які відповідають за початкову школу з проблеми «Організація освітнього процесу в перших класах Нової української школи» 19 вересня 2018 року на базі Одеської академії неперервної освіти відбулася нарада методистів Р(М)МК, центрів ОТГ, які відповідають за початкову школу з проблеми «Організація освітнього процесу в перших класах Нової української школи»

До учасників наради з вітальним словом звернулася в.о. ректора академії Любов Кирилівна Задорожна, яка акцентувала увагу учасників наради на вирішенні основних проблем стосовно організації освітнього процесу в умовах впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти, познайомила з перспективами діяльності Академії, висловила подяку за ефективну роботу методистам та тренерам НУШ, сподівання на партнерські відносини з методичними службами регіону.

В ході інтерактивної бесіди, завідувач науково-методичної лабораторії початкової освіти Н. Ю. Кравець звернула увагу на важливості адаптаційного періоду першокласників, виборі оптимальних форм, методів та технологій навчання, зміні ролі вчителя в організації освітнього середовища: психологічного та фізичного.

Завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти Оксана Володимирівна Кузнєцова відмітила, що на шляху розвитку інформаційного суспільства якісна освіта стає одним з головних чинників успіху, а педагог є одночасно і об’єктом, і провідником позитивних змін, а також довела до відома присутніх зміст Концепції розвитку педагогічної освіти й Професійний стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

 





Новини


21 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
21 березня 2024 відбулося перше засідання педагогічної студії «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП за темою «Розвивальне освітнє середовище закладу дошкільної освіти».

6 бер. 2024
Практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі
06 березня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся практичний інтенсив «Педагогічна підтримка для дітей з РАС: наступність дошкільної і початкової освіти в рамках міжнародного проєкту гранту Erasmus+ «Ready4Sсhool: Готовність до навчання у школі дошкільників за програмою ABA»». Учасниками заходу стали 80 вихователів, вихователів-методистів, керівників закладів дошкільної освіти, спеціалісти відділів освіти, представники центрів підвищення професійного розвитку педагогічних працівників.

27 лют. 2024
Практичний інтенсив "Робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей"
27 лютого 2024 року пройшов практичний інтенсив для педагогів закладів дошкільної освіти. Темою зустрічі стала робота з дітьми з особливими освітніми потребами та використання ігрових практик підтримки благополуччя дітей.

Всі новини