КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ». Підведення підсумків реалізації регіонального проєкту

14 вер. 2023
14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

14 вересня проведено круглий стіл «Спільний освітній простір ЗДО-НУШ» для учасників регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ». Триває завершальний етап проєкту. Відбулося підведення підсумків учасниками проєкту.

Завідувач  науково-методичної лабораторії дошкільної освіти Ірина Паламарчук нагадала присутнім, що у 2020 році було розроблено та підготовлено до запровадження науково-методичний проєкт «ДО - НУШ» - «Дошкільна освіта – Нова українська школа». Проєкт орієнтований на збереження самоцінності дошкільного дитинства, імплементацію у освітній процес закладів дошкільної освіти концептуальних засад, підходів і практик Нової української школи, створення відповідного предметно-розвивального середовища, що в сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють підвищенню рівня готовності дитини до школи, легкій адаптації та  успішному навчанню у школі.

Учасниками проєкту стали 16 закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Ірина Паламарчук зазначила, що науково-методичною лабораторією дошкільної освіти забезпечувався методичний супровід проєкту у вигляді створення робочих груп, вироблення спільних позицій, інструментарію для реалізації, створення планів заходів, семінарів, робочих зустрічей, координації та корекції на всіх етапах роботи.

     Учасники проєкту – представники закладів дошкільної та загальної середньої освіти мали змогу звітувати про свою діяльність та участь у проєкті, презентувати здобутки та підкреслити значимість та важливість педагогічного партнерства, взаємодії та співпраці між закладами освіти для розвитку дитини.

      Наталія Кравець, завідувач  науково-методичної лабораторії початкової освіти провела загальну інтерактивну  рефлексію де відмітила що учасники сформували усвідомлене поняття про результативність роботи у проєкті.

Новини


10 лист. 2023
ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ «МАЙСТЕРНІСТЬ ЯК ВИМІР ПРОФЕСІЙНОЇ ЗРІЛОСТІ ПЕДАГОГА»
10 листопада відбулася шоста сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

30 жовт. 2023
Школа молодого методиста ЗДО. Вебінар – круглий стіл «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти»
30 жовтня 2023 року відбулася завершальна зустріч «Школи молодого методиста ЗДО», проведено вебінар «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти». Розглянуті питання організації комплексного вивчення якості освіти, прогнозування шляхів розвитку закладу дошкільної освіти. Систематизовані знання про мету і завдання створення системи забезпечення якості освіти, вимоги щодо здійснення моніторингу якості освіти в дошкільному закладі.

27 жовт. 2023
МЕТОДИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗДО: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»
27 жовтня відбувся методично-практичний семінар «Безпечне освітнє середовище ЗДО: від теорії до практики», організований спільно лабораторіями соціокультурного проєктування та розвитку безпечного освітнього середовища і дошкільної освіти КЗВО «Одеська академія непевної освіти Одеської обласної ради». У роботі семінару взяли участь 215 працівників дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини