КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»

17 трав. 2023
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»  для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП

17 травня  продовжено  серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти»  для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

Захід організовано співробітниками науково-методичної лабораторії дошкільної освіти. У роботі взяли участь 169 працівників закладів дошкільної освіти Одеської області.  

Темою  другої зустрічі стало питання безперервного професійного розвитку та атестації педагогів закладів дошкільної освіти, як одного з критеріїв напряму «Фахова діяльність педагогічних працівників закладу дошкільної освіти». Розглянуто вимогу про постійне підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників, відповідно до Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти.

Ірина Паламарчук, завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти,   зосередила увагу присутніх на критеріях підвищення кваліфікації - здобуття нових знань, навичок і компетенцій для вдосконалення свого професійного рівня, кар'єри та розвитку у сфері дошкільної освіти, визначені компоненти, принципи та процедура забезпечення підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників. Розглянуті основні нормативно-правові документи, що регламентують питання забезпечення безперервного професійного розвитку.  

Спікеркою наголошено на тому що дотримання принципів побудови траєкторії професійного зростання кожного педагога закладу дошкільної освіти дозволяє працівникам оновлювати свої знання та навички відповідно до сучасних змін, нових технологій, методів і тенденцій. Це сприяє підвищенню ефективності роботи та дає змогу стати більш конкурентоспроможними на ринку праці та збільшити свої шанси на кар'єрний ріст.

 В ході заходу надані практичні рекомендації щодо ведення, оформлення та документування атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

 





Новини


19 квіт. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» (педагогічні, науковопедагогічні працівники закладів освіти. Початкова освіта)
19 квітня 2024 року відбулася третя зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Проблемне навчання математики за НМК Світлани Скворцової і Оксани Онопрієнко: дидактико-методичні аспекти». Основним питанням для обговорення на заході було «Навчальні дослідження з використанням віртуальних лабораторій, зокрема PFET Colorado».

27 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
27 березня відбулась перша сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

22 бер. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа
22 березня 2024 року відбулася чергова зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Інтеграція в освітньому процесі початкової школи. Плануємо інтегрований день». Основною метою заходу було обговорення принципів планування інтегрованого дня та визначення основних кроків його розроблення.

Всі новини