КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ





Тренінг «Багатомовне розвивальне середовище в освітньому просторі ЗДО» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"

17 лют. 2023
Продовжується спільна робота в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Продовжується спільна робота в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту  «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської  обласної  ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.  

17.02.2023 року відбулася  чергова зустріч учасників проєкту.

Робота над проєктом розкриває питання пошуку шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості на різних рівнях освіти. Ірина Паламарчук, завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти,  доповіла, що проєкт виходить на третій узагальнювальний етап роботи. Реалізація поставлених завдань вимагає організації цілеспрямованої роботи щодо підведення підсумків, аналізу діяльності та визначення подальшої стратегії у роботі з питань наступності, пошуку шляхів активного реагування на зміни та тенденції, складання перспектив щодо зближення умов навчання та виховання для забезпечення поступового безболісного переходу дитини до школи.

 Одним з питань національної безпеки на сьогодні є питання володіння та застосування дітьми державної мови.  Тому, з метою розширення знань про вплив мовленнєвого середовища на комунікативно-мовленнєвий розвиток дітей Вероніка Баранова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти провела тренінг на тему  «Багатомовне середовище як чинник комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку».

Учасники поглибили знання про «багатомовне середовище» та «полікультурне мовленнєве середовище», особливості їх впливу на розвиток мовлення дітей дошкільного віку. Зосереджено увагу на актуалізації проблеми багатомовності у різних формах її прояву в умовах сучасності в Одеському регіоні. 





Новини


19 квіт. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» (педагогічні, науковопедагогічні працівники закладів освіти. Початкова освіта)
19 квітня 2024 року відбулася третя зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Проблемне навчання математики за НМК Світлани Скворцової і Оксани Онопрієнко: дидактико-методичні аспекти». Основним питанням для обговорення на заході було «Навчальні дослідження з використанням віртуальних лабораторій, зокрема PFET Colorado».

27 бер. 2024
Педагогічна студія «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»
27 березня відбулась перша сесія педагогічної студії для вчителів початкової школи «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога».

22 бер. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа
22 березня 2024 року відбулася чергова зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Інтеграція в освітньому процесі початкової школи. Плануємо інтегрований день». Основною метою заходу було обговорення принципів планування інтегрованого дня та визначення основних кроків його розроблення.

Всі новини