КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Тренінг «Багатомовне розвивальне середовище в освітньому просторі ЗДО» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"

17 лют. 2023
Продовжується спільна робота в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Продовжується спільна робота в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту  «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської  обласної  ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.  

17.02.2023 року відбулася  чергова зустріч учасників проєкту.

Робота над проєктом розкриває питання пошуку шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості на різних рівнях освіти. Ірина Паламарчук, завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти,  доповіла, що проєкт виходить на третій узагальнювальний етап роботи. Реалізація поставлених завдань вимагає організації цілеспрямованої роботи щодо підведення підсумків, аналізу діяльності та визначення подальшої стратегії у роботі з питань наступності, пошуку шляхів активного реагування на зміни та тенденції, складання перспектив щодо зближення умов навчання та виховання для забезпечення поступового безболісного переходу дитини до школи.

 Одним з питань національної безпеки на сьогодні є питання володіння та застосування дітьми державної мови.  Тому, з метою розширення знань про вплив мовленнєвого середовища на комунікативно-мовленнєвий розвиток дітей Вероніка Баранова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти провела тренінг на тему  «Багатомовне середовище як чинник комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку».

Учасники поглибили знання про «багатомовне середовище» та «полікультурне мовленнєве середовище», особливості їх впливу на розвиток мовлення дітей дошкільного віку. Зосереджено увагу на актуалізації проблеми багатомовності у різних формах її прояву в умовах сучасності в Одеському регіоні. 

Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини