КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я»

7 вер. 2023
07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.

07 вересня 2023 року в межах співпраці та реалізації стратегічного партнерства КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Управління Державної служби якості освіти в Одеській області проведено експрес-тренінг «Самооцінювання від «А» до «Я» для керівників закладів дошкільної освіти.
З промовою до учасників звернулася Малік Марина Валентинівна, начальник управління Державної служби якості освіти в Одеській області, яка зазначила, що одним із завдань Державної служби якості освіти є підтримка колективів закладів дошкільної освіти на шляху розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, невід’ємною складовою якої є самооцінювання.
Кузнєцова Оксана Володимирівна, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної діяльності КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» підкреслила важливість дієвого втілення сучасних підходів у розбудові системи забезпечення якості освіти в житті закладу дошкільної освіти у світлі чинних реформ.
Лабунська Олена Іванівна, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти в Одеській області, у ході роботи познайомила учасників з наявними ресурсами для керівників закладів дошкільної освіти з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та технологією проведення самооцінювання; презентувала «Набір для самооцінювання» - цифровізований інструментарій, підготовлений відповідно до рекомендацій Державної служби якості освіти України.
Також учасники мали змогу практично попрацювати з інструментарієм (Google-формами «Набору для самооцінювання») під час спостереження за освітнім середовищем віртуального закладу освіти, вивчення його документації, проходження опитування в різних ролях учасників освітнього процесу. Керівники проаналізували зібрану інформацію про віртуальний заклад освіти та визначили рівень якості його освітньої діяльності.
По завершенню заходу учасники отримали Порадник «Як створити внутрішню систему забезпечення якості освіти».

 

Новини


23 лют. 2024
Практичний інтенсив «Інструменти розвитку інноваційної компетентності»
23 лютого для вчителів початкової школи стартували практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики». Впродовж зустрічі учасникам було запропоновано тему для обговорення «Інструменти розвитку інноваційної компетентності». Інноваційна компетентність вчителя початкової школи включає розвинену навичку тайм-менеджменту, яка характеризується такими ознаками: усвідомлення часу, структурування часового ресурсу в професійній діяльності що сприяє емоційній стабільності, стресовитривалості та можливості професійної й особистої самореалізації.

16 лют. 2024
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»
16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники»

15 лют. 2024
Педагогічний інтенсив «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації»
15 лютого 2024 року проведено вебінар «Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти: організація, проведення, ведення документації». Учасниками заходу були вихователі, методисти, керівники закладів дошкільної освіти, консультанти ЦПРПП.

Всі новини