КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
3 лют. 2021

НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ КОЛЕДЖІВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД ІДЕЇ ДО ПРАКТИКИ»

Відповідно до плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та кафедри дошкільної і початкової освіти в межах реалізації регіонального проєкту «Нове покоління вчителів – українській школі» 3-4 лютого 2021 року викладачі науково-методичної лабораторії початкової освіти продовжують навчання викладачів педагогічних коледжів і ЗВО за програмою «Нова українська школа: від ідеї до практики» в онлайн –режимі.
29 січ. 2021

ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО

29 січня 2021 року розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО» за очною формою роботи у режимі онлайн, з метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього процесу.
27 січ. 2021

НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ КОЛЕДЖІВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД ІДЕЇ ДО ПРАКТИКИ»

Продовжується навчання викладачів педагогічних коледжів і ЗВО за програмою «Нова українська школа : від ідеї до практики» в онлайн – режимі. Відповідно до програми тренери НУШ впродовж двох днів ознайомили учасників навчання зі змістом наступних модулів - модуль 3: «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» (Н.Ю. Кравець), модуль 4: «Тематичне навчання: інтеграційний підхід» (Н.П.Шапірова).
20 січ. 2021

Моніторинг якості освітнього процесу «Особливості неперервного професійного розвитку вихователів закладів до

З 11.01.2021 по 16.01.2021 року науково-методичною лабораторією дошкіотної освіти проведено моніторинг якості освітнього процесу «Особливості неперервного професійного розвитку вихователів закладів дошкільної освіти».
20 січ. 2021

НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ КОЛЕДЖІВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД ІДЕЇ ДО ПРАКТИКИ»

Відповідно до плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та кафедри дошкільної і початкової освіти в межах реалізації регіонального проєкту «Нове покоління вчителів – українській школі» 20-21січня 2021 року кафедрою дошкільної і початкової освіти, науково-методичною лабораторією початкової освіти розпочато навчання викладачів педагогічних коледжів і ЗВО за програмою «Нова українська школа: від ідеї до практики» в онлайн –режимі.
12 січ. 2021

Затверджено оновлений Базовий компонент дошкільної освіти

Затверджено оновлений Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні
5 січ. 2021

Наставницька зустріч для вчителів пілотних шкіл Всеукраїнського та регіонального рівнів

Відповідно плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 5 січня 2021 року кафедрою дошкільної і початкової освіти проведено наставницьку зустріч для вчителів пілотних шкіл Всеукраїнського та регіонального рівнів в онлайн -режимі.
15 груд. 2020

Інтерактивна школа творчого вчителя 15-18 грудня від видавництва "Ранок"

Вебінари Інтерактивної школи БЕЗКОШТОВНІ. Учасникам передбачені БЕЗОПЛАТНІ сертифікати після відповіді на тестові запитання. Долучитися до заходу можна за посиланням: http://ranok-ul.tilda.ws/
5 лист. 2020

Вебінар в форматі круглого столу для працівників дошкільної освіти «Дошкільна освіта: сходинка до НУШ»

05 листопада 2020 року проведено вебінар в форматі круглого столу для працівників дошкільної освіти «Дошкільна освіта: сходинка до НУШ».
30 жовт. 2020

Семінар для методистів закладів дошкільної освіти «Сучасні форми методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільної освіти»

30 жовтня 2020 року проведено семінар для методистів закладів дошкільної освіти «Сучасні форми методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільної освіти» з метою підвищення якості освітнього процесу, що відповідає сучасним вимогам, шляхом удосконалення системи методичного супроводу. Участь у семінарі прийняли 53 методиста закладів дошкільної освіти.


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини