КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
20 квіт. 2021

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ. НЕТВОРКІНГ-КЛУБ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «БУДУЄМО ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

20 квітня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online відбулася чергова зустріч нетворкінг-клубу для працівників дошкільної освіти «Будуємо якісну дошкільну освіту». Зустріч була проведена у форматі педагогічної майстерні за темою «Якісна дошкільна освіта в контексті цифровізації».
30 бер. 2021

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТРАЄКТОРІЇ ЗРОСТАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Відповідно до плану роботи кафедри дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 30 березня працівниками науково-методичної лабораторії початкової освіти організовано та проведено в онлайн-режимі обласну конференцію «Траєкторії зростання професійної спільноти Нової української школи».
30 бер. 2021

ВЕБІНАР «ПЛАН РОБОТИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: АНАЛІЗ ТА СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ. СКЛАДАННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ»

В рамках діяльності Школи молодого методиста ЗДО 30 березня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено вебінар «План роботи закладу дошкільної освіти: аналіз та стратегічне планування. Складання освітньої програми».
18 бер. 2021

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення»

18-19 березня 2021 р. Одеська академія неперервної освіти стала співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення», яка проведена за ініціативи Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.
11 бер. 2021

ТРЕНІНГ “ЕФЕКТИВНІ ПРАКТИКИ НУШ ДЛЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ” ДЛЯ УЧАСНИКІВ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ПРОЄКТУ «ДО-НУШ»

11 березня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено тренінг “Ефективні практики НУШ для дошкільної освіти”.
26 лют. 2021

"ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА" ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ МЕНШЕ ДВОХ РОКІВ

26 лютого 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online продовжила роботу “Школа молодого методиста ЗДО” для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, які працюють менше двох років.
25 лют. 2021

«МЕТОДИЧНА КАВ’ЯРНЯ «ПАРТНЕРСТВО&ТВОРЧІСТЬ» ДЛЯ УЧАСНИКІВ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ПРОЄКТУ «ДО-НУШ»»

25 лютого 2021 року в онлайн-режимі розпочала роботу методична кав’ярня «Партнерство&Творчість». Новий формат педагогічної майстерні було проведено на базі кафедри дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти». До роботи заходу були запрошені педагоги - учасники регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ».
18 лют. 2021

НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ КОЛЕДЖІВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД ІДЕЇ ДО ПРАКТИКИ»

Завершилось навчання викладачів педагогічних коледжів і ЗВО за програмою «Нова українська школа: від ідеї до практики» в онлайн –режимі.
15 лют. 2021

НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ КОЛЕДЖІВ І ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВІД ІДЕЇ ДО ПРАКТИКИ»

Продовжується навчання викладачів педагогічних коледжів і ЗВО за програмою «Нова українська школа: від ідеї до практики» в онлайн –режимі. Метою чергової онлайн - зустрічі було ознайомлення з особливостями організації освітнього середовища в початковій школі та створення умов для максимально значущої участі в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами.
10 лют. 2021

КРУГЛИЙ СТІЛ «ECERS: РЕАЛІЗАЦІЯ ЄДНОСТІ ПІДХОДІВ У ОЦІНЮВАННІ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ДОШКІЛЬНІЙ ТА ПОЧАТКОВІЙ ОСВІТІ» (ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ)

10 лютого 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено круглий стіл «ECERS-3: реалізація єдності підходів у оцінюванні якості освітнього процесу в дошкільній та початковій освіті».


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини