КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
3 вер. 2021

ЗАВЕРШЕННЯ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ

З 17 по 30 серпня 2021 року в КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в on-line форматі проходили курси підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які в 2021/2022 н. р. будуть працювати з 1 класами.
30 серп. 2021

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ. НЕТВОРКІНГ-КЛУБ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «БУДУЄМО ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

25 серпня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено засідання нетворкінг клубу «Будуємо якісну дошкільну освіту». Захід проводила завідувач науково-методичної лабораторії дошкільної освіти Паламарчук І.В. У роботі круглого столу взяли участь 60 працівників закладів дошкільної освіти.
25 черв. 2021

Робоча зустріч учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"

25 червня відбулася робоча зустріч учасників регіонального науково-методичного проєкту "ДО-НУШ"
4 черв. 2021

Майстер-клас “Технології та прийоми розвитку логіко-математичної компетентності дошкільників”

04 червня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено майстер-клас “Технології та прийоми розвитку логіко-математичної компетентності дошкільників”.
31 трав. 2021

ВЕБІНАР «ПЕДАГОГІЧНА РАДА: ВИМОГИ, ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ТА СКЛАДАННЯ ПРОТОКОЛУ» У РАМКАХ «ШКОЛИ МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО»

31 травня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено вебінар «Педагогічна рада: вимоги, особливості проведення та складання протоколу» у рамках «Школи молодого методиста ЗДО».
27 трав. 2021

Робоча зустріч учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"

27 травня 2021 року відбулася робоча зустріч учасників регіонального науково-методичного проєкту "ДО-НУШ".
19 трав. 2021

Семінар «Стратегії планування підвищення кваліфікації працівників закладів дошкільної освіти»

19 травня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online проведено семінар «Стратегії планування підвищення кваліфікації працівників закладів дошкільної освіти».
30 квіт. 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ ВЧИТЕЛІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: ВИКЛИКИ І ДОСЯГНЕННЯ»

30 квітня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Нове покоління вчителів для української школи: виклики і досягнення».
26 квіт. 2021

PLAYMATE. Зустріч викладачів ЗОІПО та КЗВО "ОАНО"

26 квітня відбулась друга онлайн-зустріч викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти - Запорізького обласного інституту післядипломної освіти і КЗВО «Одеська академія неперервної освіти».
23 квіт. 2021

«Школа молодого методиста ЗДО. Вебінар «Складання та ведення картотек в ЗДО. Методичний конструктор в освітньому процесі»

23 квітня 2021 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online відбувся вебінар «Складання та ведення картотек в ЗДО. Методичний конструктор в освітньому процесі».


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини