КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
4 бер. 2022

УВАГА! ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Шановні колеги! Мирного дня всім! КЗВО «Одеська академія неперервної світи Одеської обласної ради» повідомляє.
28 лют. 2022

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Про організацію освітнього процесу у закладах освіти на період воєнного стану
17 лют. 2022

ЗАСІДАННЯ НЕТВОРКІНГ-КЛУБУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «БУДУЄМО ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

Відповідно до плану роботи науково-методичної лабораторії дошкільної освіти КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" 17 лютого в онлайн-форматі відбулося засідання нетворкінг-клубу для працівників дошкільної освіти «Будуємо якісну дошкільну освіту».
16 лют. 2022

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА АКАДЕМІЇ «ТЕЗИ ДОПОВІДІ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ МАЙСТЕРНОСТІ»

Відповідно до плану роботи Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 15 лютого в онлайн-форматі був проведений майстер клас «Тези доповіді: лайфхаки для майстерності».
16 лют. 2022

З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО!

Суттєвим та важливим в цей не найпростіший час для нашої держави є збереження внутрішнього спокою та любові до нашої країни. Тож відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року №53 та з метою посилення консолідації суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
31 січ. 2022

ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА ЗДО

З метою підвищення ефективності методичної роботи ЗДО, визначення перспектив у використанні ефективних форм методичної роботи для покращення якості освітнього процесу 31 січня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» розпочала роботу «Школа молодого методиста ЗДО».
26 січ. 2022

СЕМІНАР «НАВІГАТОР ПО ПЕДАГОГІЧНОМУ ПАРКУ: ТЕХНОЛОГІЇ – ВЗАЄМОДІЯ – НАТХНЕННЯ – РЕЗУЛЬТАТ»

20 січня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» проходив семінар «Навігатор по Педагогічному парку: технології – взаємодія – натхнення – результат».
13 груд. 2021

ПАРТНЕРСЬКА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ THE LEGO FOUNDATION

13 грудня у вчительському ХАБі «Вільний освітній простір» на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбулась партнерська зустріч керівництва академії і представників The LEGO Foundation.
8 груд. 2021

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ. НЕТВОРКІНГ-КЛУБ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «БУДУЄМО ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

08 грудня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у режимі online пройшло засідання нетворкінг-клубу для працівників дошкільної освіти «Будуємо якісну дошкільну освіту».
26 лист. 2021

ТРЕНІНГ «РОЗВИТОК НАВИЧОК МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ»

26 листопада на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської об-ласної ради» у режимі online було проведено тренінг «Розвиток навичок міжкультурної комунікації дітей дошкільного віку»


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини