КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
3 трав. 2022

ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ»

На базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» впродовж травня -червня 2022 року буде проходити цикл вебінарів: «Цифрові інструменти у роботі вчителя початкової школи в умовах військового стану» для вчителів початкової школи.
28 квіт. 2022

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НЕТВОРКІНГ-КЛУБУ «НУШ В ДІЇ»

28 березня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» відбулося чергове засідання нетворкінг-клубу «НУШ в дії» для фасилітаторів педагогічних студій. Метою нетворкінгу стало об'єднання зусиль методистів ЦПР, вчителів початкової школи щодо осмислення викликів, які постали перед освітянською спільнотою сьогодні.
27 квіт. 2022

Науковий семінар кафедри «Розробка та представлення плану-проспекту власного наукового дослідження»

27 квітня 2022 року на кафедрі дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» був організований науковий семінар на тему «Розробка та представлення плану-проспекту власного наукового дослідження».
14 квіт. 2022

Семінар "ECERS -3: європейська рамка оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти"

14 квітня 20212 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» у дистанційному режимі організовано семінар «ECERS-3: європейська рамка оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти» (для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти) .
6 квіт. 2022

Навчальний семінар «Психічна травма у дітей: ресурси та симптоми подолання».

6 квітня на кафедрі дошкільної і початкової освіти пройшов навчальний семінар «Психічна травма у дітей: ресурси та симптоми подолання».
30 бер. 2022

Методичний семінар на тему «Аналіз навчально-методичного забезпечення курсів підвищення кваліфікації кафедри»

30 березня 2022 року на кафедрі дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся методичний семінар на тему «Аналіз навчально-методичного забезпечення курсів підвищення кваліфікації кафедри» (спеціальність 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта).
17 бер. 2022

Вебінар для працівників дошкільної освіти «Ефективні практики НУШ для дошкільної освіти: у фокусі — професійна підтримка»

17 березня 2022 року працівниками кафедри дошкільної та початкової освіти організовано вебінар "Ефективні практики НУШ для дошкільної освіти: у фокусі — професійна підтримка".
16 бер. 2022

Корисні посилання для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та батьків вихованців в умовах воєнного стану

Дорогі друзі, колеги! Працюємо у надзвичайно складний для нашої країни час. Робота кожного з Вас є маленьким внеском та кроком до нашої спільної перемоги. Пропонуємо до Вашої уваги добірку корисних матеріалів для роботи з дошкільниками, їх батьками, а також для загальної підтримки дорослих та дітей.
15 бер. 2022

Корисні поради для вчителів, молодших школярів та їх батьків

Наші діти сьогодні стали свідками страшної реальності. Їхнє дитинство проходить в укриттях, під звуки сирен - і це великий стрес не лише для дітей, але і для батьків. Ми маємо допомогти нашим дітям спокійно приступити до навчання в дистанційному режимі та убезпечити їх психічне здоров’я і моральний стан. Сподіваємось, що для вас стануть корисними підібрані ресурси, що допоможуть створити умови для спокійного навчання дітей.
5 бер. 2022

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

Дорогі вчителі, Ви завжди були і є моральним компасом не лише для дітей, а й для усього нашого суспільства.


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини