КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
30 серп. 2022

Семінар-нарада «Орієнтири діяльності ЗДО у 2022/2023 навчальному році»

25 серпня 2022 року науково-методичною лабораторією дошкільної освіти проведено семінар-нараду за темою: «Орієнтири діяльності ЗДО у 2022/2023 навчальному році», у його роботі взяли участь 155 керівників ЗДО, спеціалістів відділів освіти ТГ, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти, працівників закладів дошкільної освіти.
1 лип. 2022

Нарада керівників регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти

01 липня 2022 року відбулась нарада керівників регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти за участю заступника Міністра освіти і науки України Віри Рогової з питань підготовки до реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти у новому навчальному році в умовах реформування освіти (5-6 класи ЗЗСО).
1 лип. 2022

Нарада керівників регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти

01 липня 2022 року відбулась нарада керівників регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти за участю заступника Міністра освіти і науки України Віри Рогової з питань підготовки до реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти у новому навчальному році в умовах реформування освіти (5-6 класи ЗЗСО).
9 черв. 2022

Серія вебінарів для працівників дошкільної освіти. Тема «Виклики та можливості цифрової трансформації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти під час війни та у післявоєнний час»

09 червня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в онлайн режимі проведено заключний п’ятий вебінар за темою «Виклики та можливості цифрової трансформації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти під час війни та у післявоєнний час» серії вебінарів «Актуальні виклики для вихователів: робота з дітьми в умовах воєнного стану», в рамках роботи нетворкінг-клубу «Будуємо якісну дошкільну освіту».
2 черв. 2022

Серія вебінарів для працівників дошкільної освіти. Тема «Виклики війни: підтримуємо батьків вихованців»

02 червня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в онлайн режимі відбулася четверта зустріч нетворкінг-клубу за темою: «Виклики війни: підтримуємо батьків вихованців».
26 трав. 2022

Серія вебінарів «Актуальні виклики для вихователів: робота з дітьми в умовах воєнного стану»

26 травня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» в онлайн режимі продовжено роботу нетворкінг-клубу «Будуємо якісну дошкільну освіту». Третя зустріч.
18 трав. 2022

Другий вебінар «Актуальні виклики для вихователів: робота з дітьми в умовах воєнного стану»

18 травня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» в онлайн режимі продовжено роботу нетворкінг-клубу «Будуємо якісну дошкільну освіту». Продовжено серію вебінарів «Актуальні виклики для вихователів: робота з дітьми в умовах воєнного стану».
11 трав. 2022

Вебінар для працівників дошкільної освіти «Актуальні виклики для вихователів: робота з дітьми в умовах воєнного стану»

11 травня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» в онлайн режимі продовжено роботу нетворкінг-клубу «Будуємо якісну дошкільну освіту».
10 трав. 2022

Семінар "ECERS -3: європейська рамка оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти"

10 травня 2022 року проведено семінар «ECERS-3: європейська рамка оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти» для працівників кафедри дошкільної і початкової освіти.
5 трав. 2022

Ресурсні зустрічі викладачів Академії

З 14 квітня по 5 травня відбулася серія ресурсних зустрічей викладачів Академії, під час яких було проведено вебінари, тренінги та майстер-класи.


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини