КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Новини

Новини: 149
15 жовт. 2020

Семінар для працівників дошкільної освіти «Дошкільна і початкова освіта: алгоритми наступності»

15 жовтня 2020 року проведено онлайн-семінар для працівників дошкільної освіти «Дошкільна і початкова освіта: алгоритми наступності». На заході були присутні 68 педагогічних працівників. Наступність в освіті необхідна для створення єдиного освітнього процесу, що логічно продовжується від дитячого садка до школи. Цей процес допомагає досягти цілісного розвитку особистості.
23 вер. 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ДОШКІЛЛЯ

23 вересня 2020 року розпочався Всеукраїнський педагогічний онлайн-марафон, присвячений професійному святу - Дню дошкілля.
17 вер. 2020

ДРУГА ЗУСТРІЧ НЕТВОРКІНГ-КЛУБУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

17 вересня 2020 року в онлайн-режимі відбулася друга зустріч нетворкінг-клубу КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" для працівників дошкільної освіти за темою «Академічна доброчесність», в якій взяло участь 45 педагогів.
12 серп. 2020

ВІДКРИТЯ УЧИТЕЛЬСЬКОГО ХАБУ КЗВО «ОДЕСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

12 серпня Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций завітав до реставрованого приміщення КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», яке знаходиться за адресою проулок Нахімова, 8. Метою візиту було ознайомлення із учительським ХАБом – єдиним в країні вільним освітнім простором, створеним на базі закладу післядипломної педагогічної освіти.
26 черв. 2020

ПЕРША ЗУСТРІЧ НЕТВОРКІНГ-КЛУБУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «БУДУЄМО ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ»

25 червня 2020 року в онлайн-режимі відбулася перша зустріч нетворкінг-клубу КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» для працівників дошкільної освіти «Будуємо якісну дошкільну освіту», в якій взяло участь 38 педагогів.
19 черв. 2020

ІІ Всеукраїнський форум «Креативні вчителі: стратегії успіху»

19 червня 2020 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в дистанційному режимі проведено ІІ Всеукраїнський форум «Креативні вчителі: стратегії успіху».
22 трав. 2020

Семінар «Критерії якості дошкільної освіти: європейська рамка»

22 травня 2020 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» проведено семінар «Критерії якості дошкільної освіти: європейська рамка» для працівників закладів дошкільної освіти.
13 трав. 2020

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ «НАСТАВНИЦТВО ЯК СТРАТЕГІЯ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ВИКЛАДАННЯ»

На базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 12 травня 2020 року відбувся черговий навчальний тренінг в дистанційному режимі «Наставництво як стратегія покращення якості викладання» для колег і колежанок кафедри методики викладання і змісту освіти, які будуть готувати педагогів основної школи до проведення супервізії.
12 трав. 2020

Тренінг «Наставництво як стратегія покращення викладання»

12 травня 2020 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся черговий навчальний тренінг у дистанційному режимі «Наставництво як стратегія покращення якості викладання» для колег і колежанок кафедри методики викладання і змісту освіти Академії, які будуть готувати педагогів основної школи до проведення супервізії.
28 квіт. 2020

На ниві наукових досліджень

28 квітня на кафедрі педагогіки та технологій неперервної освіти було проведено науковий семінар на тему «Алгоритм підготовки друкованих праць у наукові видання».


Новини


17 трав. 2023
Вебінар «Безперервний професійний розвиток та атестація педагогів закладів дошкільної освіти»
17 травня продовжено серію вебінарів «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти» для керівників, вихователів-методистів ЗДО, консультантів ЦПРПП.

28 квіт. 2023
«ШКОЛА МОЛОДОГО МЕТОДИСТА» ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 квітня 2023 року продовжено роботу Школи молодого методиста ЗДО, за програмою відбувся онлайн-вебінар, де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, методичний конструктор в освітньому процесі.

6 квіт. 2023
Інтерв’ю з експертами. «Багатомовна освіта: історія успіху» для учасників регіонального проєкту "ДО-НУШ"
Триває третій узагальнюючий етап спільної роботи в рамках реалізації регіонального науково-методичного проєкту «ДО-НУШ» між КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та закладами загальної середньої та дошкільної освіти Одеської області.

Всі новини